Delta Faucet DRP101617 "Universal" Miscellaneous Part
| Item: | DRP101617 |
| Finish: | Polished Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 3-1/2" |
| Depth | 1-19/100" |
| Construction | Brass |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Tub Spout Adapter • Allows for 9'' spout to be used on wall mount tub filler applications |
| To Be Used With | Wall Mount Tub Filler Rough R70400 |
| Installation Guide |
| Warranty |

