Dreamline DDL6041C01 "QWALL-2" Standard Enclosure
| Item: | DDL6041C01 |
| Finish: | White |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Length | 38" |
| Width | 38" |
| Depth | 38" |
| Height | 75-5/8" |
| Overall Size | 38 in x 38 in x 75-5/8 in H |
| Construction | Acrylic |
| Number Of Pieces | 2 |
| Installation Type | Corner |
| Drain Location | Center |

