Duravit DLU9658000006000 "Luv" Square/Rectangular Mirror
| Item: | DLU9658000006000 |
| Finish: | Mirror |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Overall Width | 1-1/2" |
| Overall Height | 31-1/2" |
| Construction | Glass |
| Weight | 25 lbs |
| Bulb Type | LED |
| Bulb(s) Included | Yes |
| Length | 31-1/2" |
| Number of Bulbs | 1 |
| Shape | Rectangle |
| Wattage | 38 Watts |
| Installation Guide |

