Duravit DQA7081018186100 "Qatego" Square/Rectangular Mirror
| Item: | DQA7081018186100 |
| Finish: | White Matte |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 29-1/2" |
| Width | 2-1/2" |
| Weight | 27 lbs |
| Hands Free Activation | Yes |
| Length | 23-63/100" |
| Shape | Rectangle |
| UL Listed | Yes |

