Duravit DXV70460B2B26000 "XViu" Square/Rectangular Mirror
| Item: | DXV70460B2B26000 |
| Finish: | Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Overall Width | 1-5/8" |
| Overall Height | 31-1/2" |
| Construction | Glass;Aluminum |
| Weight | 40 lbs |
| Bulb Type | LED |
| Bulb(s) Included | Yes |
| Length | 56" |
| Number of Bulbs | 1 |
| Shape | Rectangle |
| Wattage | 72 Watts |
| Installation Guide |

