Elkay EGFOBG1615SS "Crosstown" Rinse Basket/Basin Rack
| Item: | EGFOBG1615SS |
| Finish: | Stainless Steel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 0-11/16" |
| Width | 15-3/4" |
| Length | 16-1/2" |
| Construction | Stainless Steel |
| Weight | 1 lb |
| Includes | "In-wall mounting carrier plate, columns" |
| Shape | Rectangle |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

