Elkay ELKOBG1417LSS Rinse Basket/Basin Rack
| Item: | ELKOBG1417LSS |
| Finish: | Stainless Steel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 1-1/4" |
| Width | 15-8/125" |
| Length | 12-59/250" |
| Construction | Stainless Steel |
| Weight | 2 lbs |
| Shape | Rectangle |
| Product Specifications |
| Warranty |

