Gatco G4711 "Bleu" Towel Bar
| Item: | G4711 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Towel Bar Configuration | Single Towel Bar |
| Bar Length | 18" |
| Overall Length | 19-1/2" |
| Construction | Brass |
| Bar Diameter | 0-5/8" |
| Extension From Wall | 2-1/2" |
| Product Specifications |

