Gatco G1461 "Elegant" Shower Caddy
| Item: | G1461 |
| Finish: | Brushed |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 19" |
| Width | 5-1/5" |
| Height | 0-8/9" |
| Construction | Stainless Steel |
| Concealed Screws | Yes |
| Product Specifications |
| Item: | G1461 |
| Finish: | Brushed |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 19" |
| Width | 5-1/5" |
| Height | 0-8/9" |
| Construction | Stainless Steel |
| Concealed Screws | Yes |
| Product Specifications |