Gatco G1464 "Elegant" Shower Caddy
| Item: | G1464 |
| Finish: | Brushed |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 13-1/4" |
| Width | 6-1/2" |
| Height | 1-1/2" |
| Construction | Stainless Steel |
| Concealed Screws | Yes |
| Product Specifications |

