Gatco G4056 "Elevate" Vanity Shelf
| Item: | G4056 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Length | 20-1/9" |
| Width | 5-1/2" |
| Mounting Width | 17-1/4" |
| Bracket Width | 2" |
| Glass Type | Tempered |
| Product Specifications |
| Item: | G4056 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Length | 20-1/9" |
| Width | 5-1/2" |
| Mounting Width | 17-1/4" |
| Bracket Width | 2" |
| Glass Type | Tempered |
| Product Specifications |