Gatco G4054 "Elevate" Towel Bar
| Item: | G4054 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Towel Bar Configuration | Double Towel Bar |
| Bar Length | 24" |
| Length | 26-1/3" |
| Bracket Height | 2" |
| Extension From Wall | 5-1/9" |
| Product Specifications |

