Ginger G0361SN "Hotelier" Grab Bar
| Item: | G0361SN |
| Finish: | Satin Nickel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Bar Length | 16" |
| Construction | Brass |
| Bracket Diameter | 3" |
| Extension From Wall | 2-3/4" |
| Rail Diameter | 1-1/4" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Parts Breakdown |
| WARNING: This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause cancer/birth defects or other reproductive harm www.P65Warnings.ca.gov |

