Ginger G454020PN "Columnar" Vanity Shelf
| Item: | G454020PN |
| Finish: | Polished Nickel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 22" |
| Mounting Width | 20" |
| Construction | Brass |
| Bracket Diameter | 2" |
| Extension From Wall | 11-3/5" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Parts Breakdown |
| WARNING: This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause cancer/birth defects or other reproductive harm www.P65Warnings.ca.gov |

