Ginger G5309PN "Dyad" Paper Holder
| Item: | G5309PN |
| Finish: | Polished Nickel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Bar Length | 10-5/9" |
| Construction | Metal |
| Bar Diameter | 0-7/9" |
| Bracket Height | 1-3/4" |
| Extension From Wall | 3-5/9" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Parts Breakdown |
| WARNING: This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause cancer/birth defects or other reproductive harm www.P65Warnings.ca.gov |

