Ginger G5334T24PN "Dyad" Vanity Shelf
| Item: | G5334T24PN |
| Finish: | Polished Nickel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Mounting Width | 22" |
| Construction | Metal |
| Bracket Height | 1-3/4" |
| Extension From Wall | 5-1/3" |
| Glass Type | Tempered |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Parts Breakdown |
| WARNING: This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause cancer/birth defects or other reproductive harm www.P65Warnings.ca.gov |

