Grohe G40553DC0 "LadyLux" Soap Dispenser
| Item: | G40553DC0 |
| Finish: | SuperSteel Infinity |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Features | • One Piece Cartridge Pump Unit, Fillable From Above, 15 oz Capacity |
| Faucet Hole Diameter | 1-3/16" |
| Maximum Deck Thickness | 2-3/8" |
| Spout Height | 3-3/16" |
| Spout Length | 3" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Parts Breakdown |
| Warranty |

