Honeywell HYERM5220R8321 "VisionPro 8000" Programmable
| Item: | HYERM5220R8321 |
| Finish: | Arctic White/Grey |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Programmability | Yes |
| Height | 6-39/64" |
| Length | 1-1/2" |
| Width | 6-7/8" |
| Depth | 1-31/64" |
| Power Source | Battery Electric Hard Wired |
| Stages | 2H/2C |
| Touch Screen | Yes |
| Wi-Fi Compatibility | Yes |
| Smart Home Compatibility | Redlink |
| Battery Type | AA |
| Volts/Hertz/Amps | 24V |
| Included Features | • LEDs for easy installation checks |
| Includes | Includes the VisionPRO® 8000 thermostat, and equipment remote module |
| Product Specifications |
| Installation Guide |

