Jacuzzi JPD48000 Tri-view Medicine Cabinet
| Item: | JPD48000 |
| Finish: | Silver Annodized |
| Quantity Available: | Discontinued |
Product no longer available. Please call for assistance to find a similar product.
Details and Dimensions
| Width | 5-1/4" |
| Height | 26" |
| Overall Size | 36'' x 5-1/4'' x 26'' |
| Mounting Type | Recessed or Surface Mounted |
| Construction | Aluminum |
| Number of Shelves | 9 |
| Adjustable Shelves | Yes |
| Shelf Type | Glass |
| Cabinet Rough In Dimension | 36'' x 3-3/4'' x 26'' |
| Additional Information | • Easy to install Hang ‘N’ Lock system • Double sided mirror doors with bevel on front glass |
| Length | 36" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |

