Kohler K28258-EST "Silestone" Vanity Top
| Item: | K28258-EST |
| Finish: | ET Statuario |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Sink Installation Type | Vanity Top |
| Length | 61-1/8" |
| Width | 22-7/16" |
| Height | 1-3/16" |
| Material | Silestone |
| Construction | Silestone Quartz |
| Additional Information | • 1/2 in Countertop Overhang Per Side |
| Origin | Spain |
| To Be Used With | 60 in Kohler Vanities |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

