Kohler K33559-WEK "Artifacts" 31" to 44" Wide Bathroom Vanity
| Item: | K33559-WEK |
| Finish: | Light Oak |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 36" |
| Width | 21-7/8" |
| Height | 34-1/2" |
| Depth | 21-7/8" |
| Construction | "Solid wood, plywood, and moisture-resistant MDF" |
| Overall Length | 36" |
| Overall Width | 21-7/8" |
| Warranty |



