Kohler K35760-BL "Graze" Soap Dispenser
| Item: | K35760-BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 1-7/8" |
| Height | 3-9/16" |
| Construction | Brass/Plastic |
| Weight | 2 lbs |
| Depth | 3" |
| Maximum Deck Thickness | 2-1/2" |
| Spout Height | 2-9/16" |
| Spout Length | 3" |
| Unit Capacity | 16 ounces |
| Product Specifications |
| Warranty |



