Kohler K39525-L-2MB "Veil" Toilet Tank Lever
| Item: | K39525-L-2MB |
| Finish: | Vibrant Brushed Moderne Brass |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 2-313/500" |
| Width | 1-189/500" |
| Height | 2-129/250" |
| Construction | Metal |
| Features | • Left-hand trip lever |
| Origin | US |
| Warranty |

