Kohler K78439-NA "PureFlo" Tub / Shower Drain
| Item: | K78439-NA |
| Finish: | N/A |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Length | 16" |
| Gauge | 17 |
| To Be Used With | T37391; T37392; T37393; T37395; T37396 |
| ADA Compliant | No |
| Cable Length | 45" |
| Construction | Solid-brass |
| Depth | 3-7/8" |
| Height | 32-3/8" |
| Maximum Pressure | 45 psi |
| Width | 1-7/8" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

