Kohler KR6374-4-96 "Elliston" Pedestal Basin
| Item: | KR6374-4-96 |
| Finish: | Biscuit |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 5-1/8" |
| Width | 13" |
| Length | 14-5/16" |
| Construction | Vitreous China |
| Number of Faucet Holes | 1 or 3 Hole |
| Sink Installation Type | Pedestal |
| Faucet Centers | 4'' |
| Overall Size | 24 x 20 |
| Overflow | Yes |
| Shape | Rectangle |
| To Be Used With | Combines with the K-R6375 pedestal to create the KR6376-4 Elliston pedestal sink |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

