Moen M3857 Tub Spout
| Item: | M3857 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 7-1/4" |
| Width | 3-15/16" |
| Height | 3-5/16" |
| Connection Size | "1/2"" cc" |
| Spout Reach | 7-1/4" |
| Diverter Spout | Yes |
| Construction | Metal |
| Features | • "1/2'' Connection Size, Diverter Spout" |
| Product Specifications |
| Warranty |

