Moen M220H5BG "Verso" Hand Held Shower
| Item: | M220H5BG |
| Finish: | Brushed Gold |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Shower Head Type | Single Function |
| Width | 4-59/100" |
| Height | 10-1/4" |
| Spray Face Diameter | 5" |
| Hose Included | Yes |
| Hose Length | 72" |
| Number Of Spray Head Functions | 1 |
| Spray Functions | Infiniti Dial |
| Flow Rate (GPM) | 2.5 |
| Pause Control | No |
| CEC Approved | No |
| Product Specifications |
| Parts Breakdown |
| Warranty |



