Moen M220R5BG "Verso" Shower Head
| Item: | M220R5BG |
| Finish: | Brushed Gold |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Shower Head Type | Rain Head |
| Width | 7" |
| Height | 7" |
| Spray Face Diameter | 7" |
| Number Of Spray Head Functions | 1 |
| Spray Functions | Infiniti Dial |
| Flow Rate (GPM) | 2.5 |
| CEC Approved | No |
| Product Specifications |
| Warranty |



