Moen M635SS "Donner" Shower Curtain Rod
| Item: | M635SS |
| Finish: | Polished Stainless Steel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 60" |
| Construction | Aluminum |
| Diameter | 1" |
| Gauge | 28 |
| Included Features | • Includes Exposed Screw Chrome Flanges |
| Weight | 1 lb |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

