Moen M8558BL "M-Power" Soap Dispenser
| Item: | M8558BL |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3-1/2" |
| Construction | Zinc |
| ADA Compliant | Yes |
| Hands Free Activation | Yes |
| Battery Type | 4D Alkaline |
| Capacity | 1500ml Foam Soap |
| Depth | 5" |
| Included Features | • Vandal Resistant |
| Number of Faucet Holes | 1 Hole |
| Product Specifications |
| Parts Breakdown |
| Warranty |

