Moen MDN7908BN "Ashville" Paper Holder
| Item: | MDN7908BN |
| Finish: | Brushed Nickel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Length | 8-47/50" |
| Width | 6-13/20" |
| Height | 2-7/25" |
| Construction | Stainless Steel |
| Weight | 2 lbs |
| Projection | 2-7/8" |
| Product Specifications |
| Warranty |

