Moen MS3896 "90 Degree" Tub Spout
| Item: | MS3896 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 7-1/4" |
| Width | 1-7/8" |
| Height | 2-1/2" |
| Connection Size | "1/2"" CC" |
| Spout Reach | 7-1/4" |
| Diverter Spout | Yes |
| Diverter Included | Yes |
| Flange Included | Yes |
| Diverter Type | Pull Up |
| Features | • Replacement Tub Spout |
| Product Specifications |
| Warranty |



