Moen MY5785BN "Arlys" Towel Ring
| Item: | MY5785BN |
| Finish: | Brushed Nickel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 7-3/5" |
| Width | 6-31/100" |
| Height | 7-4/25" |
| Construction | Zinc |
| Includes | Template Hardware |
| Depth | 2-3/4" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |



