Moen MYB0818CH "Arris" Towel Bar
| Item: | MYB0818CH |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Discontinued |
Product no longer available. Please call for assistance to find a similar product.
Details and Dimensions
| Towel Bar Configuration | Single Towel Bar |
| Bar Length | 18" |
| Width | 20" |
| Construction | Zinc |
| Extension From Wall | 3-1/4" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

