Pfister PBPHDF1B "Kenzo" Paper Holder
| Item: | PBPHDF1B |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Discontinued |
Product no longer available. Please call for assistance to find a similar product.
Details and Dimensions
| Width | 7-3/32" |
| Height | 1-9/16" |
| Construction | Metal |
| Extension From Wall | 2-25/32" |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Concealed Screws | Yes |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

