Pfister PBTBDF1B "Kenzo" Towel Bar
| Item: | PBTBDF1B |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Discontinued |
Product no longer available. Please call for assistance to find a similar product.
Details and Dimensions
| Towel Bar Configuration | Single Towel Bar |
| Bar Length | 18" |
| Height | 1-9/16" |
| Overall Width | 19-9/16" |
| Construction | Metal |
| Extension From Wall | 3" |
| Mounting Hardware Included | Yes |
| Concealed Screws | Yes |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

