Pfister PBPHVRI0GS "Vaneri" Paper Holder
| Item: | PBPHVRI0GS |
| Finish: | Spot Defense Brushed Nickel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Width | 9-3/8" |
| Height | 2-3/8" |
| Construction | Metal |
| Bracket Width | 2-3/8" |
| Bracket Height | 2-3/8" |
| Includes | Mounting hardware |
| Depth | 2-1/2" |
| Installation Hardware Included | Yes |
| Projection | 2-1/2" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Parts Breakdown |
| Warranty |



