Pfister PBRHVRI0GS "Vaneri" Robe Hook
| Item: | PBRHVRI0GS |
| Finish: | Spot Defense Brushed Nickel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Width | 2-3/8" |
| Height | 2-3/8" |
| Construction | Metal |
| Bracket Width | 2-3/8" |
| Bracket Height | 2-3/8" |
| Includes | Mounting hardware |
| Depth | 2-17/32" |
| Installation Hardware Included | Yes |
| Projection | 2-17/32" |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Parts Breakdown |
| Warranty |



