PROFLO PFLT4024 Laundry Sink
| Item: | PFLT4024 |
| Finish: | White |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Length | 24" |
| Width | 40" |
| Height | 33-3/4" |
| Overall Size | 24'' x 40'' x 33-3/4'' |
| Construction | Super Compressed Composite |
| Features | • 4'' or 8'' Knock Out Centerset Faucet Holes • Double Basin Floor Mounted Laundry Sink |
| Number of Bowls | 2 |
| Product Specifications |
| Brochure |
| Warranty |

