Robern RCM2440A69 "Craft Series Mirrors" Square/Rectangular Mirror
| Item: | RCM2440A69 |
| Finish: | Brushed Pewter |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Overall Width | 24" |
| Overall Height | 40" |
| Overall Depth | 1-3/16" |
| Overall Size | 24'' x 40'' x 1'' |
| Construction | Metal |
| Glass Type | Polished Edge |
| Weight | 75 lbs |
| Additional Information | • Framed • Arch Metal • French Cleat Installation |
| Origin | USA |
| Shape | Rectangle |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| WARNING: This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause cancer/birth defects or other reproductive harm. www.P65Warnings.ca.gov |



