Robern RIM3040RPFPDT "Instinct" Square/Rectangular Mirror
| Item: | RIM3040RPFPDT |
| Finish: | Mirror |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 39-1/4" |
| Width | 29-13/100" |
| Depth | 22/25" |
| Weight | 29 lbs |
| Bulb Type | LED |
| Color Temperature | 5600K |
| ETL Listed | Yes |
| Length | 39-1/4" |
| Shape | Rectangle |
| UL Listed | Yes |
| Product Specifications |
| Installation Guide |

