Robern RIM3048RPFPDT "Instinct" Square/Rectangular Mirror
| Item: | RIM3048RPFPDT |
| Finish: | Mirror |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 47-19/50" |
| Width | 29-13/100" |
| Depth | 22/25" |
| Weight | 34 lbs |
| Bulb Type | LED |
| Color Temperature | 5600K |
| ETL Listed | Yes |
| Length | 47-19/50" |
| Shape | Rectangle |
| UL Listed | Yes |
| Product Specifications |
| Installation Guide |

