Satco SS4427 Incandescent
| Item: | SS4427 |
| Finish: | Green |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Wattage | 100 W |
| Bulb Type | Medium |
| Lamp Type | BR38 |
| Bulb Life | 2000 Hours |
| Voltage | 120V |
| Lumens Comparison Chart |
| Item: | SS4427 |
| Finish: | Green |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Wattage | 100 W |
| Bulb Type | Medium |
| Lamp Type | BR38 |
| Bulb Life | 2000 Hours |
| Voltage | 120V |
| Lumens Comparison Chart |