Sterling S34287CM1 "Gunnison" Single Bowl Kitchen Sink
| Item: | S34287CM1 |
| Finish: | Matte Black |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Sink Installation Type | Undermount |
| Number of Bowls | 1 |
| Length | 33-1/2" |
| Width | 18-3/16" |
| Depth | 9-1/2" |
| Number of Faucet Holes | 0 Hole |
| Drain Location | Offset |
| Drain Hole Size | 3-7/8" |
| Construction | Neoroc |
| Includes | Installation hardware |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Warranty |

