Sterling S4020710 "Stinson" Toilet Tank Part
| Item: | S4020710 |
| Finish: | White |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 15" |
| Width | 14-3/8" |
| Length | 8-3/4" |
| Construction | Viterous China |
| Gallons Per Flush (GPF) | 1.6 |
| Additional Information | • Tank Only |
| Warranty |

