TOTO TLT754801 "Whitney" Pedestal Basin
| Item: | TLT754801 |
| Finish: | Cotton |
| Quantity Available: | Discontinued |
Product no longer available. Please call for assistance to find a similar product.
Details and Dimensions
| Width | 19" |
| Length | 25" |
| Depth | 6-7/8" |
| Construction | Vitreous China |
| ADA Compliant | Yes |
| Number of Faucet Holes | 3 Hole |
| Faucet Hole Configuration | 8'' Widespread |
| Sink Installation Type | Pedestal |
| Drain Included | No |
| Faucet Centers | 8 |
| Overflow | Yes |
| Pedestal Base Included | No |
| Shape | Unique |
| Product Specifications |

