Zurn QQHR4PC300PX Hydronic Part/Accessory
| Item: | QQHR4PC300PX |
| Finish: | N/A |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Features | • 25 Year Warranty • Environmentally Friendly • Made in USA • Reduced coil memory |
| Height | 8" |
| Length | 32" |
| Low Lead Compliant | Yes |
| Width | 32" |
| WARNING: This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause cancer/birth defects or other reproductive harm www.P65Warnings.ca.gov |

