Delta Faucet DRP103716PC "Dallace" Tub Spout
| Item: | DRP103716PC |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 2-81/100" |
| Depth | 7-14/25" |
| Construction | ABS - Plastic |
| Weight | 1 lb |
| CEC Approved | Yes |
| Escutcheon Included | No |
| Handle Material | ABS - Plastic |
| Warranty |

