Delta Faucet DRP101504 "Pierce" Miscellaneous Part
| Item: | DRP101504 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 2-31/100" |
| Depth | 1-19/100" |
| Construction | Plastic |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Valve & Bonnet Nut |
| Warranty |

