Delta Faucet DRP101197SP "Keele" Faucet Handle
| Item: | DRP101197SP |
| Finish: | SpotShield Stainless |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 1" |
| Depth | 4" |
| Construction | Zinc |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Handle Assembly |
| Warranty |

